TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ODAMIZIN WEB SAYFASI VE SOSYAL MEDYA HESAPLARI GÜNCELLENDİ
Yeni düzenleme ile meslektaşlarımızın mesleğimiz ile ilgili gerek ulusal gerekse uluslararası kuruluşlar tarafından verilen eğitim seminerleri, konferans, panel, sempozyum, kongre gibi güncel etkinlikleri takip edebilmelerinin sağlanması ile kendi yetkinliklerini geliştirebilmeleri amacıyla yeniden yapılandırıldı.

Odamızın web sayfası ve sosyal medya hesapları uzun soluklu bir çalışmanın ardından yenilenerek hizmete geçti. Yapılan yeni düzenleme ile meslektaşlarımızın mesleğimiz ile ilgili gerek ulusal gerekse uluslararası kuruluşlar tarafından verilen eğitim seminerleri, konferans, panel, sempozyum, kongre gibi güncel etkinlikleri takip edebilmelerinin sağlanması ile kendi yetkinliklerini geliştirebilmeleri amacıyla yeniden yapılandırıldı. Bu kapsamda web sayfamız (https://www.jmo.org.tr/) dernekler bölümüne aşağıda isimleri belirtilen ve ilişkide bulunduğumuz bazı uluslararası meslek kuruluşlarının yanında, ülkemizde bu kuruluşların eşdeğeri niteliğinde olan dernek veya çalışma gurupları da eklendi.  

Ayrıca Odamızın sosyal medya hesapları (Instagram, Twitter, YouTube, Facebook ve Linkedin) üzerinden mesleğimiz ile ilgili bir çok kuruluşun takibi yapılmakta olup, bu kuruluşlar tarafından yapılan etkinlikler ile çalışmalar da güncel olarak sosyal medya üzerinden meslektaşlarımızla paylaşılmaktadır.

Tüm meslektaşlarımız, Odamızın sosyal medya hesaplarına üye olarak, mesleğimiz ile ilgili haberleri, eğitimleri, seminerleri, konferansları, kongreleri veya kariyer fırsatı sunan uluslararası kuruluşların iş ilanlarını takip edebilir.

Okunma Sayısı: 3158
En Çok Okunanlar
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası