TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI VE MİMARLAR ODASI ZİYARETİ

16 Haziran 2020 tarihinde Şube başkanımız ve yönetim kurulu ile Denizli inşaat mühendisleri Odası ziyaret ederek, yeni göreve gelen Başkan ve yönetim kuruluna başarılar diledik. 09.03.2019 tarihinde yürürlüğe giren Türkiye bina ve deprem yönetmeliğinin işleyişi hakkında konuşuldu. Jeoloji ve inşaat mühendisi tarafından hazırlanan statik proje de kullanılan verileri içeren veri ve geoteknik rapor,Jeoloji Mühendisi bulunmayan ilçe Belediyelerinde aksayan arazi çalışmaları ve rapor hazırlama konularında  bilgi paylaşımı yapıldı.

Aaynı gün içersinde şube Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Mimarlar Odası Denizli Şubesi yeni yapılan şube binalarında ziyaret edildi. Yeni Başkan ve yönetim kuruluna başarılar dilendi.

03.2019 tarihinde yürürlüğe giren Türkiye Bina ve Deprem Yönetmeliği Hakkında, Yönetmeliğin işleyişinde aksayan yönler tartışıldı. Üyelere uygulanan Mesleki iç denetim hakkında bilgi alındı. TMMOB üyesi olan her iki odanında mesleki anlamda her zaman dayanışma içerisinde olacağı konuşulmasıyla ziyaret sona erdi.

Okunma Sayısı: 2746
Fotoğraf Galerisi
En Çok Okunanlar
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası