TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
MERAM BELEDİYE BAŞKANI KONYA ŞUBEMİZİ ZİYARET ETTİ
Meram Belediye Başkanı Sn. Mustafa Kavuş, Meram Belediye Başk. Yard. Recep Alibeyoğlu ve Ak Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular Jeoloji Mühendisleri Odası Konya Şubemize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

20 Şubat 2020 tarihinde Meram Belediye Başkanı Sn. Mustafa Kavuş, Meram Belediye Başk. Yard. Recep Alibeyoğlu ve Ak Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular Jeoloji Mühendisleri Odası Konya Şubemize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş “Jeoloji Mühendisleri Odamızla birlikte Meram İlçemizde kamu yararını esas alan bir işbirliği yapıldığını, Meram ilçemizde yapılan bütün konut, köprü, altgeçit ve diğer yatırım alanlarında zemin etütlerinin mevzuata uygun olarak yapıldığını ve kontrollerinin belediye bünyesinde bulunan Jeoloji Mühendisi meslektaşlarımızla gerçekleştirildiğini ifade etti”. Meram Belediye Başkanımızla etüt kontrollerinin daha etkin ve hızlı bir şekilde yapılabilmesi için mevcut alt yapının güçlendirilmesi ve Şubemizin yeni yeri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretlerinden dolayı Meram Belediye Başkanı Sn. Mustafa Kavuş, Meram Belediye Başk. Yard. Recep Alibeyoğlu ve Ak Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular’a çok teşekkür ederiz.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’un ziyareti Konhaber ve Yeni Konya Gazetelerinde yer aldı.

https://www.konhaber.com/haber-kavus_tan_jeoloji_muhendisleri_odasina_ziyaret-1299581.html?fbclid=IwAR3yK4W6DIQ5BrvYmz_6aKcgV-ktBuhNQF8BkIt2ir8WLX_toXiY-jDwc3w

http://www.yenikonya.com.tr/guncel/kavustan_jeoloji_muhendisleri_odasina_ziyaret-1299581

Okunma Sayısı: 57
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası