20 Temmuz 2018, Cuma

31 Haziran`da Geleneksel Jeoloji Gecesi ve Emek Ödül Töreni Düzenlendi.

Yayınlayan Birim: KONYA ŞUBE
Yayına Giriş Tarihi: 31.05.2017
Güncellenme Zamanı: 08.08.2017 10:09:54

31 Mayıs 2017 günü düzenlenen geceye AFAD İl Müdürü Yıldız Tosun, Harita Mühendisleri Odası Başkanı Doç. Dr. Fatih İşcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Makine Mühendisleri Odası Başkanı Erdoğan Duransoy, Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Celil Çalış ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gıda Mühendisleri Odası Başkanı Hulusi Ada, Mimarlar Odası Konya Şube Yönetim Kurulu Üyesi, Şehir Plancılar Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, N.E.Ü. Mühendislik Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adnan Özdemir, Selçuk Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanı Muazzez Çelik Karakaya, Büyükşehir Belediyesi Temsilen Yapı İşleri Müdürü, İller Bankası Temsilcisi, Jeoloji Mühendisliği Bölümlerindeki Akademisyenlerin yanı sıra çok sayıda Odamız üyesi katıldı.

Şube Başkanımız Doç. Dr. Fetullah Arık düzenlenen yemekteki açılış konuşmasında tüm yönetim kurulu üyeleri adına katılan davetlileri saygı ve sevgiyle selamlayarak meslek alanımızı ve meslektaşlarımızı doğrudan ve dolaylı ilgilendiren konularla ilgili yapılan çalışmalar hakkında öz bilgi verdi. Özellikle son dönemdeki ülke gündemi ve TMMOB ile ilgili konulara değindi. Başkanımız, tüm davetlilere gecemize katılma nezaketi gösterdikleri için teşekkür ederek konuşmalarını bitirdiler.

Gece 25.yıl 30.yıl ve 40. Yıl Emek ödülü alan üyelerimizin ödüllerinin takdimi ile son buldu. Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Konya Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Jeoloji Gecesi ve Emek Ödül Törenine katılım sağlayan üyelerimize, Odamıza ve mesleğimize katkılarından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.