TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ŞUBEMİZİN 13. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Şubemizde Genel Kurul Gerçekleştirildi.

      Şubemizin XIII. Dönem Olağan Genel Kurulu 24 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirildi. Genel Kurul açılış konuşmasını yapan Diyarbakır XII. Dönem Şube Başkanımız Dicle BARÇ’ın ardından Genel Merkezden gelen Sosyal İlişkiler Üyesi Özgür DEĞİRMENCİ konuşmasını yaptı. Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Seçkin GÜLBUDAK ve Özgür DEĞİRMENCİ, İl Temsilciliklerimizin Yönetim Kurulu Üyeleri, eski Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve üyelerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Genel Kurul toplantısında mesleğimiz, meslektaşlarımız ve geleceğimiz ile ilgili sorunların tartışıldığı ve çözüme yönelik kararların alınması için üyelerimizin bir araya gelmiştir.

     Genel Kurul, Şubemizin XII. döneminde yapılan Şube çalışmaları ve etkinliklerini içeren Şube çalışma raporunun sunumu ile devam etti. Şube Başkanımız Dicle BARÇ tarafından yapılan sunumda Diyarbakır İli ve bağlı İl Temsilciliklerimizde gerçekleştirilen etkinlikler, yapılan toplantı, basın açıklamaları ve ziyaretlerle ilgili üyelerimize geniş kapsamlı bilgilendirme yapıldı. Bu değerlendirmenin ardından mali rapor sunumunu ise Şube Personelimiz Fatma ŞİMŞEK yaptı. Mali raporun sunulmasının ardından oy birliği ile ibra edilmesi ile çalışmalara devam edildi.

    Genel Kurulumuz, Üyelerin dilek ve temennilerini belirten konuşmalarının ardından Genel Merkez delege ve yeni Yönetim Kurulu adaylarının belirlenmesi ile sona erdi.  Genel kuruldan sonra İl Temsilciliklerimizden gelen ve Diyarbakır Merkezde bulunan meslektaşlarımız ile akşam yemeği programında bir araya gelinerek sohbet edildi. 25 Şubat 2024 tarihinde Şube seçimleri gerçekleştirilmiştir.

Okunma Sayısı: 3136
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası