TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
MAVİ GEZEGEN DERGİSİNDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
Prof. Dr. Halil Gürsoy’un iş yoğunluğu nedeni ile ayrılmasının ardından, Mavi Gezegen’in yeni editörü Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden Prof. Dr. Cüneyt Şen oldu.  Şen’in yardımcılığını ise yine Recep Tayip Erdoğan Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Raif Kandemir yürütecek.

Odamız tarafından 1999 yılında yayımlanmaya başlayan popüler bilim dergisi Mavi Gezegen’in 2012 yılından bu yana 10 yıl boyunca editörlüğünü büyük bir özveri ve emekle yürüten Prof. Dr. Halil Gürsoy’un iş yoğunluğu nedeni ile ayrılmasının ardından, Mavi Gezegen’in yeni editörü Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden Prof. Dr. Cüneyt Şen oldu.  Şen’in yardımcılığını ise yine Recep Tayip Erdoğan Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Raif Kandemir yürütecek.

Dergimize uzun yıllar özveri ile emek veren Prof. Dr. Halil Gürsoy’a teşekkür ediyor, dergimizin editörlüğünü üstlenen Prof. Dr. Cüneyt Şen ve Prof. Dr. Raif Kandemir’e başarılar diliyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı: 677
Fotoğraf Galerisi
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası