TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ŞUBEMİZİN 11. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Şubemizde Genel Kurul Gerçekleştirildi.

Mesleğimiz, meslektaşlarımız ve geleceğimiz ile ilgili sorunların tartışıldığı ve çözüme yönelik kararların alınması için üyelerimizin bir araya geldiği, Şubemizin 11. Dönem Olağan Genel Kurulu 22 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştirildi. Divan Başkanlığına Fahrettin ÇAĞDAŞ, Divan Üyeliğine ise Gülan KARADEMİR, Eray KOŞAR ve Özgür KARAKAYA’nın önerilmesi ve oylanmasının ardından Genel Kurul çalışmalarına başlandı.  Genel Kurul açılış konuşmasını yapan Diyarbakır Şube Başkanımız Gülbirivan ATLI’nın ardından JMO Genel Merkez Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Faruk İLGÜN yaptığı konuşmasında Odaların mevcut durumunu değerlendirdi.

Genel Kurul, Şubemizin 10. döneminde  yapılan Şube çalışmaları ve etkinliklerini içeren Şube çalışma raporunun sunumu ile devam etti. II. Başkanımız Dicle BARÇ tarafından yapılan sunumda  Diyarbakır İli ve bağlı İl Temsilciliklerimizde gerçekleştirilen etkinlikler, yapılan toplantı, basın açıklamaları ve ziyaretlerle ilgili üyelerimize geniş kapsamlı bilgilendirme yapıldı. Bu değerlendirmenin ardından mali rapor sunumunu ise Özden TEKER SARIKAŞ yaptı. Mali raporun sunulmasının ardından oy birliği ile ibra edilmesi ile çalışmalara devam edildi.

Genel Kurulumuz,

 Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerinden Faruk İLGÜN ve Buket YARARBAŞ ECEMİŞ’in katılımının yanısıra, İl Temsilciliklerimizin Yönetim Kurulu Üyeleri, eski Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve üyelerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Üyelerin dilek ve temennilerini belirten konuşmalarının ardından Genel Merkez delege ve yeni Yönetim Kurulu adaylarının belirlenmesi ile Genel Kurul sona erdi. 23 Şubat 2020 tarihinde ise seçimler yapıldı.

Okunma Sayısı: 3720
Fotoğraf Galerisi
En Çok Okunanlar
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası