TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
ŞUBEMİZİN 9. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Şubemizin 9.Olağan Genel Kurul ve seçimleri 1-2 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleşti.

Şubemizin 9. Olağan Genel Kurulu 1 Şubat 2020 Cumartesi günü Makine Mühendisleri Odası Sivas İl Temsilciliği seminer salonunda saat 10.30’da başladı. Genel Kurula TMMOB JMO Genel Merkez Yazman Üye Faruk İLGÜN,misafirler ve üyelerimiz katıldılar.

Gündem gereği Divan Başkanlığı oluşturuldu. Divan başkanlığına Yılmaz Özcan, Divan başkan yardımcılığına Mustafa Haste, Divan yazmanlığına ise Ender Yıldız ve Lider Doymuş seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı sonrasında 8. Dönem Şube Başkanımız Kenan Yusuf Gökkaya açılış konuşmasını yaptı. Arkasından Genel Merkez Yönetim Kurulu Yazman Üye Faruk İlgün konuşma yaptılar. Şube faaliyet raporu Şube Yazman Üyesi İbrahim Evci, Mali rapor ise Şube Sosyal İlişkiler Üyesi Serhan Çelebi tarafından sunuldu.  

2020-2021 yıllarına ait tahmini bütçenin okunması ve ibra edilmesinin ardından, Genel Merkez Delege ve Yeni Yönetim Kurulu adayları belirlendi. Dilek ve temenni konuşmalarının ardından Genel Kurul sona erdi.

2 Şubat 2020 Pazar günü Şube Yönetim Kurulu ve Genel Merkez delege seçimleri yapıldı. Seçimlerde Şube yönetim kurulu için 7 asıl ve 7 yedek üye ile Genel Merkez için 8 asıl ve 8 yedek delege seçimi yapıldı.

Okunma Sayısı: 2756
Fotoğraf Galerisi
En Çok Okunanlar
TMMOB
Jeoloji Mühendisleri Odası