TMMOB Odalar 22 Mart 2019, Cuma
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ
Yayına Giriş Tarihi: 30.07.2018
Güncellenme Zamanı: 14.08.2018 14:08:06

1947 Yılında yayın hayatına başlayan “Türkiye Jeoloji Bülteni” ve 1977 yılında yayın hayatına başlayan “Jeoloji Mühendisliği Dergisi” ulusal ve uluslararası platformlarda, yerbilimlerinin uygulamaya yönelik alanlarında çalışmalar yapan meslektaşlarımızın katkısı ile uluslararası tanınırlığı her geçen gün artan bir dergiler haline geldi.

Daha önce GeoRef, Geotitles, Geoscience Documentation, Bibliography of Economic Geology, Geology, Geo Archive, Geo Abstract, Mineralogical Abstract, GEOBASE, BIOSIS, Zoological Record, ProQuest, EBSCO, Crossref, Thomson Reuters&Clavirate Alaytic (ESCI)  ve ULAKBİM (TR DİZİN) veritabanlarında yer alan Türkiye Jeoloji Bülteni ile daha önce SCOPUS, ULAKBİM, GeoREF, Geobase/Geo Abstracts, EBSCO, Cabell veri tabanlarında yer alan Jeoloji Mühendisliği Dergisi şimdi UDL-EDGE dizininde de taranmaya başladı.

Dergilerimizin bugünlere gelmesine katkı veren başta dergi editörleri, Sayın Prof. Dr. Tamer Topal, Sayın Prof. Dr. Orhan Tatar, Teknik Editörler Doç. Dr. B. Levent Mestçi, ve Doç. Dr. Müge Akın olmak üzere, yayın inceleme kurullarına ve bu güne kadar katkı sağlayan tüm meslektaş ve dostlarımıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

Yönetim Kurulu

 

Dosyalar

(224 KB) (30.07.2018 12:18:55)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 84