TMMOB Odalar 22 Mart 2019, Cuma
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ
Yayına Giriş Tarihi: 26.07.2018
Güncellenme Zamanı: 30.07.2018 12:33:55

Yönetim, Denetim ve Onur Kurulu üyelerimiz 27. Çalışma Dönemi çalışmaları kapsamında temsilcilik eğilim yoklaması kapsamında temsilcilikleri ziyaret ederek üyelerimizle bir araya gelmeye devam ediyor. Temsilcilik ataması için eğilim yoklamalarının yapılması, 27. Çalışma Programının oluşturulması, önümüzdeki süreçte yapılacak etkinliklerin planlanması ve temsilciliklerde yaşanan sorunlar ve çözüm önerilerinin ele alındığı toplantılar kapsamında geçtiğimiz hafta Bartın, Zonguldak, Kırıkkale, Malatya, Çorum il temsilcilikleri ziyaret edildi. 

18 Temmuz’da Yönetim Kurulu Üyemiz D. Malik Bakır ve Onur Kurulu Başkanı Dündar Çağlan’ın katılımı ile Bartın ve Zonguldak İl Temsilcilikleri ziyaret edilerek toplantılar gerçekleştirildi.

19 Temmuz Perşembe günü Yönetim Kurulu üyelerimiz Faruk İlgün ve Mithat Emre Kıbrıs’ın katılımı ile Kırıkkale İl temsilciliğinde, 21 Temmuz Cumartesi günü ise Yönetim Kurulu Üyemiz Faruk İlgün ve Denetleme Kurulu Üyemiz Halil İbrahim Yiğit’in katılımı ile Malatya İl Temsilciliğinde toplantı düzenlendi.

Geçtiğimiz hafta ayrıca Yönetim Kurulu Üyemiz Faruk İlgün ve TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İktisadi İşletmesi Müdürü Damla Arık’ın katılımı ile Çorum İl Temsilciliğinde toplantı gerçekleştirildi. Toplantılarda eğilim yoklaması ve mesleki sorunların yanı sıra mali işleyişe ilişkin sorunlar da ele alındı.


Okunma Sayısı: 46