TMMOB Odalar 23 Ocak 2019, Çarşamba

31 Mayıs 2018 tarihinde Akdeniz Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Bitirme Projesi Poster Sunumları Ödül Törenine katılarak dereceye giren öğrencilere Odamız tarafından ödülleri verildi.

Yayınlayan Birim: ANTALYA ŞUBE
Yayına Giriş Tarihi: 31.05.2018
Güncellenme Zamanı: 04.06.2018 14:32:02

 
Akdeniz Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü, 2017-2018 - Bahar Dönemi Bitirme Projesi Poster Sunumları, 21 Mayıs 2018, Pazartesi günü yapılmış olup, Poster Sunumlarında dereceye giren öğrenciler için 31 Mayıs 2018, Perşembe günü “ödül töreni” gerçekleştirilmiştir.
 
Birincilik ödülü, "Bakü Şehrinin LANDSAT Uydu Görüntüleri Kullanılarak Değişim Tespiti (1990-2012)" başlıklı çalışması ile Nigar Eyvazova`ya; İkincilik ödülü, "Antalya ve Çevresindeki Mağaraların Harita Veritabanının Hazırlanması: Tabak Mağarası Haritalama Çalışması" başlıklı çalışması ile Ceyhun Mert`e; üçüncülük ödülü ise "Antalya İli Alanya İlçesi Obaalacamii Mevkiinde Bulunan Dolomitin Kimyasal Bileşimi, Mineralojik Özellikleri ve Endüstriyel Olarak Değerlendirilmesi" başlıklı çalışması ile Zeki İnce`ye verilmiştir.
 
Ödül Törenine Şubemiz adına Şube Başkanı Ali Keleş ile Şube Yönetim Kurulu Mesleki Uygulamalar Üyesi Fatih Uçar katılmıştır.
 
Ödül Töreninde, ilk üçe giren öğrencilere Odamız adına birer çanta ve Oda rozeti hediye edilmiş olup, poster birincisine Odamız adına Jeolog Çekici hediye edilmiştir. Birincilik ödülünün takdimini Şube Başkanı Ali Keleş, ikincilik ödülünün takdimini Şube Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Uçar yapmış olup, üçüncülük ödülünü ise Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi, Dr. Öğr. Üyesi Yasemin Leventeli takdim etmiştir.
 
Öğrencilerimizi Tebrik Eder, Başarılarının Devamını Dileriz.