TMMOB Odalar 19 Ocak 2019, Cumartesi
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ
Yayına Giriş Tarihi: 10.03.2018
Güncellenme Zamanı: 13.03.2018 18:07:39

JDP (Turkuaz liste) gurubu üyelerimize attığı iletilerde Odamız yönetimlerinin üyelerimizin dini veya ulusal bayramlarını kutlamadığı yalanını yaymaya devam etmektedir.

Odamız yönetimleri binlerce yıllık tarihimizden süzülerek gelen dini ve ulusal bayramları, ülkemiz ve ülkemiz insanının zenginliği olarak kabul etmekte, tüm ulusal ve dini bayramları mesajlar yayınlayarak kutlamaktadır.

Yalanlarla oda seçim süreçlerini üyelerimizin vatan sevgisi ve dini duygularını kullanarak manipüle etmeyi düşünenlere cevabımız; 2017 yılındaki dini ve ulusal bayramlarımızda odamızın gönderdiği ekteki görsel metinler ve bazı SMS’lerin yeterli olacağına inanıyoruz.

Yalan ve iftiralar ile seçim çalışmaları yürütenlere karşı, üyelerimizin özgür iradeleri ile doğru olanı değerlendireceğine inancımız tamdır.

Mesleğimize, odamıza ve ülkemize sahip çıkmak için tüm üyelerimizi 11 Marta yapılacak Ankara Bölge Delege seçimlerine katılmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla..

TMMOB Jeoloji Mühendisi Odası

Yönetim Kurulu

Dosyalar

(78 KB) (10.03.2018 14:12:09)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 384