23 Mayıs 2017, Salı

Meslektaşlarımız sosyal ihtiyaçlarının karşılanması konusunda Odamız tarafından bu dönem başlatılan çalışmalara bir yenisi daha eklendi.
Meslektaşlarımızın sosyal ihtiyaçlarının karşılanması konusunda daha önce Grass Savoye Broker Şirketi ile yapılan sözleşeme kapsamında borçsuz üyelerimize yönelik yaptırdığımız, ücreti odamız tarafından ödenen 50.000 TL. değerindeki ferdi kaza sigortası ve diğer sigorta hizmetlerinden indirimli yararlanma olanakları ile Koru Hastanelerinden %15 indirimli yararlanma olanaklarının ardından şimdi de " Tatil Gibisi Yok Seyahat Acentesi" ile yapılan sözleşme kapsamında üyelerimize indirimli tatil yapma olanağı sağlanmıştır.
2016 yılı içinde geçerli olmak üzere "TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası ve Tatil Gibisi Yok Turizm Seyahat Acentesi" arasında, indirimli tatil anlaşması yapılmıştır. Yapılan anlaşma ile Banka kampanyaları, erken rezervasyon ve otel aksiyon indirimlerine ek olarak;

  • Yurtiçi otellerde %13`a kadar extra indirim
  • Kıbrıs otellerinde %9 extra indirim
  • Termal otellerde %10 e varan indirimler

Sunulan extra indirimlerden kimler faydalanabilir?

  • Jeoloji Mühendisleri Odası Üyeleri ve aileleri ile 1. dereceden yakınları
  • Üye referansı ile yakınları

Üyelerin indirim alacakları otelleri;
1-www.mngturizm.com
2-www.gezinomi.com
3-www.tatil.com
4-www.touristica.com.tr
5-www.caglatur.com adreslerindeki tüm otellerden seçebilirler.
Üyelerimiz İndirim alabilmek için sadece Tatil Gibisi Yok Turizm ile irtibata geçmeleri gerekmektedir. Yukarıda belirtilen oteller veya acenteler ile bir sözleşmemiz olmadığından lütfen irtibata geçmeyiniz !!!!..
İletişim Adresi: İndirim oranları için www.tatilgibisiyok.com `dan, Anlaşmalı kurumlar rezervasyon@tatilgibisiyok.com
444 23 43
0-312-222 48 24
0-555- 982 48 24
Bilgi alabilirbiniz.
(NOT: Sunulmuş olan indirimlerden üyeler sayı sınırı olmadan faydalanabilirler. İndirim oranları otellerin aksiyonları, günlük veya dönemsel promosyon sunmaları sebebi ile değişebilmektedir. Güncel indirimleri öğrenmek için mail gönderebilir veya telefon yolu ile öğrenebilirsiniz.)

Okunma Sayısı: 992