23 Mart 2017, Perşembe

4 Mart 2017 tarihinde Dayanışma Gecesi ve Emek Ödül Töreni düzenlendi.

3 Mart 2017 tarihinde TMMOB Antalya İl Koordinasyon Kurulu tarafından " 3 Mart İş Cinayetlerine Karşı Mücadele Günü " hakkında basın açıklaması yapıldı.

"Ülkemiz Kaynak ve Varlıklarının Talanına ve İlimizdeki Değerli Arazilerin Satışına "HAYIR" Diyoruz.

13 Şubat 2017 tarihinde SDÜ Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof.Dr. Mustafa Kuşcu`yu makamında ziyaret ettik.

13 Şubat 2017 tarihinde Isparta İl Temsilciliğimiz ziyaret edildi. İl Temsilciliğinin işleyişi, üyelerle iletişim ve yapılması gereken etkinlikler görüşüldü.

26 Ocak 2017 tarihinde , Antalya Cumhuriyet ve Demokrasi Bileşenleri olarak (Sivil Toplum ve Demokratik Toplum Kuruluşları ) "MESELE MEMLEKET MESELESİ" adlı basın açıklaması yapmıştır.

"Unutulmamalıdır ki gerçek yurt severleri hiçbir güç terörle hizaya getiremez. Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu olarak çok geç olmadan tüm yurtseverleri yan yana ,omuz omuza bir arada olmaya çağırıyoruz. Ulusumuzun başı sağ olsun."

1 Aralık 2016 tarihinde TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesinde mevcut Yapı Denetim Sisteminin aksaklıkları ile 16 yıllık uygulamanın değerlendirildiği Yapı Denetim Çalıştayına katılım sağladık

Burdur İl Temsilciliğimiz Burdur Gölü`nün önemi,jeolojisi, kurtarılmasına yönelik çözüm önerileri hakkında Burdurweb Dergisine röportaj yaptı.

17-18 Kasım 2016 tarihlerinde Akdeniz Üniversitesi, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Antalya Şubesi ve TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şubesi işbirliği ve ortak çalışması ile Dünya Coğrafi Bilgi Sistemleri Günü etkinliği düzenlenmiştir.