12 Aralık 2017, Salı

23 Kasım 2017 tarihinde Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu tarafından " Boğaçay Projesi" hakkında basın açıklaması yapıldı. Basın açıklamasına Şubemizi temsilen Şube Başkanı Ali Keleş katıldı.

13 Kasım 2017 tarihinde Antalya Eşgüdüm Kurulu`nda Konyaaltı Boğaçay Projesi ve Konyaaltı Yat Limanı-Marina Yapılması Projeleri bilgilendirme toplantısı yapıldı.

9 Kasım 2017 tarihinde Antalya Eşgüdüm Kurulu`nda Konyaaltı Kıyı Projesi hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

8 Kasım 2017 tarihinde Konyaaltı Boğaçay Projesi ile ilgili olarak Konyaaltı Emekliler Kahvesinde 3.Halk Bilgilendirme Toplantısına katıldık.

4 Kasım 2017 tarihinde Doğa ve Yaşam Savunucuları Ali Ulvi ve Aysin Büyüknohutçu Çevre Bilinci Parkı açılışına katıldık.

3 Kasım 2017 tarihinde Konyaaltı Emekliler Kahvesi`nde Şube Başkanı Ali Keleş tarafından Konyaaltı Boğaçay Projesi`nin olası etkileri halkla paylaşıldı.

Şube Başkanı Ali Keleş, Antalya`nın Su Kaynaklarının Kirlilik Tehlikeleri hakkında Antalya Gündem gazetesiyle röportaj yaptı.

Şube Olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinliklerine Katıldık.

14.10.2017 tarihinde Şubemiz Kurucu Başkanı, Odamız Onur Kurulu Üyesi, Şubemiz Onursal Başkanı ve 9 dönem Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmış olan Kutlu Taner`i kaybettik.

10 Ekim 2017 tarihinde Akdeniz Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümüne yeni kayıt yapan öğrencilerle tanışma etkinliğine katkı ve katılım sağlandı.