20 Ağustos 2017, Pazar

Antalya GÜndem gazetesi, Antalya eski yerleşim yerlerinden olan Yediarıklar Bölgesindeki binalarda oluşan değişiklik ve bozulmalar hakkında Şube Başkanımız Ali Keleş ile röportaj yaptı.

27 Temmuz 2017 tarihinde Jeoloji Mühendisleri Odası Antalya Şubesi olarak " Antalya`nın İçme Suyu Kaynakları ve Kirlilik Unsurları " ve "Antalya`nın Depremselliği" hakkında yerel ve ulusal basın mensuplarına sunum yapılmış ve sorularına cevap verilmiştir.

24 Temmuz 2017 tarihinde Şube Başkanımız Ali Keleş, Antalya`nın Depremselliği hakkında Akdeniz Gerçek gazetesiyle röportaj yaptı.

6 Temmuz 2017 tarihinde SGK tarafından tek taraflı feshedilen Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Asgari Ücret Protokolü hakkında TMMOB Antalya İl Koodinasyon Kurulu basın açıklaması yaptı.

20.06.2017 tarihinde Antalya Şube Başkanımız Ali Keleş depremlerle ilgili Antalya Gündem gazetesiyle röportaj yaptı.

19.06.2017 tarihinde Ali Ulvi-Aysin Büyüknohutçu çiftinin cinayetiyle ilgili kızı tarafından yapılan basın açıklamasına destek sunuldu.

14 Haziran 2017 tarihinde saldırıya uğrayan Jeogenç üyemiz Şuayip Çiftci`yi hastanede ziyaret ettik.

11.Dönem Antalya Şubesi Yönetim Kurulu olarak 14.06.2017 tarihinde İller Bankası A.Ş. Antalya Bölge Müdürü Fuat Koçal`ı ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Tevfik Altınay`ı ve makamlarında ziyaret ettik.

13 Haziran 2017 tarihinde TMMOB Antalya İl Kordinasyon Kurulu tarafından İnşaat Mühendisi Hakan Kılıç`a yapılan saldırıyı kınamak amacıyla basın açıklaması yapıldı.

Antalya Meslek Odalarının her yıl düzenlediği Bahar Dönemi 26. Halı Saha Futbol Turnuvasına bir takımla katıldık.