20 Şubat 2017, Pazartesi

26 Ocak 2017 tarihinde , Antalya Cumhuriyet ve Demokrasi Bileşenleri olarak (Sivil Toplum ve Demokratik Toplum Kuruluşları ) "MESELE MEMLEKET MESELESİ" adlı basın açıklaması yapmıştır.

"Unutulmamalıdır ki gerçek yurt severleri hiçbir güç terörle hizaya getiremez. Antalya Meslek Odaları Eşgüdüm Kurulu olarak çok geç olmadan tüm yurtseverleri yan yana ,omuz omuza bir arada olmaya çağırıyoruz. Ulusumuzun başı sağ olsun."

1 Aralık 2016 tarihinde TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesinde mevcut Yapı Denetim Sisteminin aksaklıkları ile 16 yıllık uygulamanın değerlendirildiği Yapı Denetim Çalıştayına katılım sağladık

Burdur İl Temsilciliğimiz Burdur Gölü`nün önemi,jeolojisi, kurtarılmasına yönelik çözüm önerileri hakkında Burdurweb Dergisine röportaj yaptı.

17-18 Kasım 2016 tarihlerinde Akdeniz Üniversitesi, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Antalya Şubesi ve TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şubesi işbirliği ve ortak çalışması ile Dünya Coğrafi Bilgi Sistemleri Günü etkinliği düzenlenmiştir.

Dünya CBS Günü etkinliği çerçevesinde 2 Kasım 2016 tarihinde TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şubesinde ortak toplantı yapıldı

Isparta İl Temsilciliğindeki meslektaşlarımızla 29 Ekim 2016 tarihinde biraraya geldik.

Şube Olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinliklerine Katıldık.

Şube Başkanımız Ali KELEŞ, 22 Ekim 2016 tarihinde Deprem ve zemin etütlerinin önemi hakkında Akdeniz Gerçek gazetesiyle röportaj yaptı.