20 Ekim 2017, Cuma

Şubemiz tarafından her yıl düzenlenen geleneksel Emek Ödülleri töreni bu yıl 13 Ekim Cuma günü Sivas Öğretmen Evi’ nde gerçekleştirildi.

Şubemizde 29-30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi ile ortaklaşa olarak Lpg Otogaz İstasyonu Sorumlu Müdür Eğitimi düzenlendi.

1-7 Mart Deprem Haftası Etkinlikleri kapsamında lise dengi okullarda, Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. B. Levent MESCİ tarafından "Depremleri Anlamak" konulu sunumlar yapılmıştır.

Yönetim Kurulu üyelerimiz 8 Temmuz 2016 günü Yozgat il temsilciliğini ziyaret ederek üye toplantısı yaptı.

Yönetim Kurulu üyelerimiz 18 Haziran 2016 günü Erzincan il temsilciliğini ziyaret ederek üye toplantısı yaptı.

Şubemiz tarafından her yıl düzenlenen geleneksel Emek Ödülleri töreni bu yıl 27 Mayıs Cuma günü Abdi Ağa Konağı’nda gerçekleştirildi.

1-7 Mart Deprem Haftası Etkinlikleri kapsamında 7 Mart 2016 tarihinde Cumhuriyet Koleji`nde, Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr.B.Levent MESCİ tarafından "Depremleri Anlamak " konulu sunum yapılmıştır.

Şubemizde 1-7 Mart Deprem Haftası olması sebebiyle 5 Mart 2016 tarihinde,Şube Başkanımız Kenan Yusuf GÖKKAYA tarafından basın açıklaması yapılmıştır.

30 - 31 Ocak 2016 tarihinde gerçekleştirilen 7. Olağan Genel Kurulu sonucunda seçilen yönetim kurulu asil ve yedek üyelerinin görev dağılımı yapıldı.

Şubemiz Genel Kurulu 30 Ocak 2016 tarihinde Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu`nda yapıldı.