26 Mayıs 2018, Cumartesi

DPU 2017 Yılı Mezunlarını Jeoloji Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi` nin de Katkıları ile Düzenlenen Mezuniyet Kokteyli ile Uğurladı(18.05.2017)

Yayınlayan Birim: ESKİŞEHİR ŞUBE
Yayına Giriş Tarihi: 18.05.2017
Güncellenme Zamanı: 01.06.2017 16:06:28

 DPU 2017 yılı mezunlarını Jeoloji Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi` nin de katkıları ile düzenlenen Mezuniyet Kokteyli ile uğurladı. Mezuniyete şubemizi temsilen 2. Başkanımız Metin Bağcı, Merve Edizkan ve Kütahya Temsilcimiz Yahya Daban katıldı. Yaklaşık 35 mezunun ve ailelerinin hazır bulunduğu tören Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yaşar Kibici` nin açılış konuşması ile başladı.

Kibici konuşmasında öğrencilerin artık mezun olarak kendi aralarına katıldıklarını belirtti ve onlara "Hoş geldiniz" dedi. Kendisinin aynı zamanda JMO Eskişehir Şube Başkanı olduğunu bu nedenle mesleki bir örgüt olan JMO` dan kopmamalarını JMO ile ilişkilerini her zaman sürdürmelerini belirtti. Daha sonra sözü JMO Şube II. Başkanı Prof. Dr. Metin Bağcı`ya verdi. Sn. Bağcı yaptığı konuşmada mezun olan öğrencileri kutladı. Mesleklerinde başarılar diledi. Ardından bölüm öğretim üyeleri ve temsilciler sırayla öğrencilere rozetlerini taktılar ve kep törenine geçildi.