17 Temmuz 2018, Salı

Muş İl Temsilciliğimizde Serbest Çalışan Meslektaşlarımızla Toplantı Yapıldı.

Yayınlayan Birim: DİYARBAKIR ŞUBE
Yayına Giriş Tarihi: 18.04.2017
Güncellenme Zamanı: 19.04.2017 15:35:55

Muş İl Temsilcimiz Mazhar ALTUNDERE ve İl Temsilci Yardımcısı Yusuf Ali EKMEKÇİ ve meslektaşlarımızdan Ercan SÜLEYMANOĞLU ile 13 Mart 2017 tarihinde Muş İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Taner GÖNGÜR, İl Özel İdaresi Plan Proje Şube Müdürü Sayın Fevzi ÜNVER ve kurum teknik personellerinin katılımıyla bir toplantı yapılmıştır.

Toplantıda kurumun serbest çalışan Jeoloji Mühendislerden beklentileri ve olası sorunları konuşulmuş olup, zemin iyileştirme sorunları ve çözümleri konusunda raporlarımızda daha ayrıntılı bilgilerin irdelenmesi, yapım esnasında ve devamında ortaya çıkabilecek sorunlarda çözüme yönelik önerilerimizi kendileriyle paylaşılması konusunda fikir birliğine varılmıştır.

Temsilcilik adına serbest çalışan meslektaşlarımızın kurumda karşılaştıkları sorunlar paylaşılmış ve çözümler üzerine fikirler beyan edilmiştir. Sorunları çözüme kavuşturmak amacıyla Sayın Taner GÖNGÜR gerekli talimatları vereceğini ifade etmişlerdir.
Bu tür toplantıları 2 ayda bir yapılması ve karşılıklı bilgi alış verişi konusunda daha fazla iletişim halinde olarak İlimize hizmetlerimizi sunacağımızı belirterek, karşılıklı memnuniyet ve temennilerle sonlandırılmıştır.