18 Haziran 2018, Pazartesi

Odamız tarafından üyelerimize yönelik yapılan ferdi kaza poliçeleri yenilendi

Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ
Yayına Giriş Tarihi: 03.04.2017
Güncellenme Zamanı: 11.05.2017 11:38:06

 2012 yılından bu yana her yıl emekli ve borçsuz üyelerimize yönelik primleri Odamız tarafından yatırılan ferdi kaza sigortası; doğa kaynaklı afetler, yeraltı mühendislik yapıları veya maden işletmeleri, sualtı mühendislik hizmetleri ve terörden etkilenme gibi meslektaşlarımızı doğrudan etkileyebilecek olaylar ve çalışma koşulları da dikkate alınarak genişletilerek yenilendi.

31.12.2016 tarihi baz alınarak, bu tarihe kadar geçmiş aylar veya yıllara ait üye aidat borcunu ödeyen meslektaşlarımıza yönelik 01.04.2017-01.04.2018 tarihleri arasını kapsayan döneme ait ferdi kaza poliçeleri yenilenmiştir. Haziran ayı sonuna kadar üye aidat borcunu ödeyecek diğer tüm üyelerimize de gerekli ferdi kaza sigortası yapılacaktır. 

Herhangi bir kaza (evde, işde ya da dışarda), yaralanma, doğa kaynaklı afetler (deprem, sel baskını, heyelan vb), terör, yeraltı ve yersütü çalışmalarında meydana gelebilecek her türlü kazalar teminatlara dahil edilmiştir. Üyelerimizin ferdi kaza poliçelerini; 70. Türkiye Jeoloji Kurultayı esnasında Odamız bankosunda alabilecekleri gibi, Odamız JMOBİS (Jeoloji Mühendisleri Odası Bilgi İşletim Sistemi) veya e-devlet şifreleriyle "e-devlet sistemi" üzerinden elektronik olarak alabilirler.

Diğer sigorta işlemleri içinde (trafik sigortası, ev ve araç kaskosu ile tamamlayıcı sağlık sigortası vb.) üyelerimize yönelik indirimli fiyatlar sağlanacaktır.   

Sağlıklı ve Kazasız günler dileriz.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

Yönetim Kurulu


Okunma Sayısı: 228