18 Haziran 2018, Pazartesi

Başkan‘a ve çalışma arkadaşlarına, mesleki ürünlerin denetiminde gösterdikleri titiz çalışmalardan ve Sempozyumumuza verecekleri değerli katkılarından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Yayınlayan Birim: İSTANBUL ŞUBE
Yayına Giriş Tarihi: 13.12.2016
Güncellenme Zamanı: 19.12.2016 11:46:54

13.12.2016 tarihinde, Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yüksel ÖRGÜN TUTAY, Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Can AKIN ve Şube Sekreteri Neşe DEĞİRMENCİ, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan TOPRAK‘ı ziyaret ettiler. Toplantıya, Belediye Başkanı‘nın yanısıra, İmar Müdürü Köksal KOÇHAN, Plan ve Proje Müdürü Sibel ÖZKAN ve Jeofizik Mühendisi Derya TAŞKIRAN katıldılar.

Zemin Etüt Raporlarının çok hassasiyetle incelendiği, sondajların yerinde denetlendiği, Belediyenin imar planları hazırlanırken Odalardan görüş alınacağı, konunun daha sonra Halk Meclisi‘nde değerlendirileceği belirtildi. İstanbul‘un 10. büyük mahallesi olan Yeşilkent projesiyle ilgili çalışmalar hakkında da bilgi verildi.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi‘nin 12-14 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştireceği ‘‘İstanbul‘un Jeolojisi Sempozyumu-5‘‘‘in Avcılar Belediyesi işbirliğiyle yapılması kararlaştırıldı.

Başkan‘a ve çalışma arkadaşlarına, mesleki ürünlerin denetiminde gösterdikleri titiz çalışmalardan ve Sempozyumumuza verecekleri değerli katkılarından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

TMMOB JMO İstanbul Şubesi 

Yönetim Kurulu