22 Eylül 2018, Cumartesi
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ
Yayına Giriş Tarihi: 05.10.2017
Güncellenme Zamanı: 11.10.2017 10:12:44

Kıbrıs Türk Mühendis Mimar Odaları Birliği Maden, Metalürji ve Jeoloji Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Birol Kahraman ve Yazman üyesi Gizem Bengisu ile Maden Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri ile birlikte Odamızı ziyaret etti.
Yapılan ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Birol Kahraman; Geçmişten günümüze kadar iki ülke odaları arasında geliştirilen ilişki ve işbirliğinin bu dönemde devam etmesi ve geçmiş dönemlerde TMMOB ye bağlı Maden ve Jeoloji Mühendisleri Odası ile KTMMOB bağlı Maden, Metalürji ve Jeoloji Mühendisleri Odası arasında gerçekleştirilen ortak etkinliklerin bu dönemde devam etmesi gerektini vurgulayarak, bu kapsamda MART-2018 yapmayı planladıkları Yerbilimleri Sempozyumuna destek verilmesini istedi.
Yapılan görüşmede Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Alan, dost ve kardeş ülke KKTC Maden, Metalürji ve Jeoloji Mühendisleri Odasının, Odamızı ziyaret etmelerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, geçmişten beri devam eden, iki ülke mühendislerin birbirleriyle bilgi ve ilişki birikimlerini paylaşmalarının önemine vurgu yaparak düzenleyecekleri etkinliklere destek olacağımızı belirtti.
Toplantıda günün anısına, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Alan, Kıbrıs Türk Mühendis Mimar Odaları Birliği Maden, Metalürji ve Jeoloji Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Birol Kahraman’a bir plaket sundu. Toplantı iyi niyet temennileri ile son buldu.


Okunma Sayısı: 140