19 Ekim 2018, Cuma
Yayınlayan Birim: SAMSUN ŞUBE
Yayına Giriş Tarihi: 19.09.2017
Güncellenme Zamanı: 20.09.2017 17:38:02

26. Dönem 3. Personel Eğitim Programı 7-10 Eylül tarihleri arasında Ankara’da yapıldı. İdari, mali ve örgütsel konular ile TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İktisadi İşletmesinin işleyişi hakkında düzenlenen eğitim şube ve temsilcilik çalışanlarının katılımıyla  gerçekleştirildi. Eğitimin ilk gününde açılış konuşması yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Alan, üyelere daha iyi hizmet verebilmek, Oda çalışanlarının kaynaşma ve dayanışmasını artırmak, birlikte çalışma kültürünün geliştirilmesini sağlamak, idari ve mali konularda yaşanan sorunlara çözüm üretmek ve TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İktisadi İşletmesi’nin geliştirilmesi için gerçekleştirildiğini belirterek, personelden beklentilerini ifade etti. Daha sonra yapılan eğitimde KEY internet tarafından Key-JEOBİS Eğitimi (raporlama+web+genel) eğitimi verildi.

Eğitimin 2. gününde, Zaman ve  Stres Yönetimi, Farkındalık, Değerler, Takım Ruhu, SMART Hedef, Başarının Sırları, Geleceğe Hedef Koyma (Atölye Çalışması) konularında,  3. Gün ise Aktif Dinleme, Etkili İletişim, Transaksiyonel Analiz, Sunum Teknikleri konularında Morfil firması tarafından kişisel gelişim eğitimi verildi.

Eğitimin son günüde ise Resmi Yazışma Kuralları, Mali-İdari İşleyiş, Temel Hedeflerimiz ve Personelden Beklentilerimiz konuları ele alındı. Eğitim, katılımcılara verilen katılım sertifika töreni ile son buldu.