TMMOB Odalar 15 Aralık 2018, Cumartesi
75. YIL ÖZEL ŞÜKRAN OTURUMU: FUAT ŞAROĞLU
YÜCEL YILMAZ
ALİ MEHMET CELAL ŞENGÖR
ÖMER EMRE
TAMER DUMAN
HASAN SÖZBİLİR
ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI
İSMAİL BAHTİYAR
HASAN ARMAĞAN DERMAN
KADİR GÜRGEY
ANTROPOSEN VE ANTROPOJENİK KİRLİLİK
MUSTAFA ERGİN
NURAY ÇAĞLAR
DENİZ ŞANLIYÜKSEL YÜCEL
ÖKMEN SÜMER
BÖLGESEL JEOLOJİ
ARAL OKAY
ERMAN ÖZSAYIN
BORA ROJAY
DEREK THORKELSON
MEHMET KESKİN
ÇEVRE JEOLOJİSİ
ALPER BABA
İRFAN YOLCUBAL
FATMA GÜLTEKİN
PROSUN BHATTACHARYA
DİLEK TÜRER
DEĞERLİ-YARI DEĞERLİ TAŞLAR
SABAH YILMAZ ŞAHİN
HAMİT HALUK SELİM
MELTEM GÜRBÜZ
MURAT HATİPOĞLU
AYTEN ÇALIK
DOĞA KAYNAKLI AFETLER VE AFET YÖNETİMİ
ORHAN TATAR
ŞÜKRÜ ERSOY
BÜLENT ÖZMEN
DOĞAL YAPI TAŞLARI VE ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER
CAHİT HELVACI
MURAT YILMAZ
ATİYE TUĞRUL
ALİ BAHADIR YAVUZ
GELECEĞİN YERBİLİMCİLERİ
RAMAZAN KADİR DİRİK
HALİL KUMSAR
TOLGA OYMAN
OSMAN PARLAK
FOSİL YAKITLAR VE TEKNOLOJİSİ
ALİ İHSAN KARAYİĞİT
ZÜHTÜ BATI
KIMON CHRISTANIS
SELAMİ TOPRAK
HİDROJEOLOJİ, SU KAYNAKLARI VE YÖNETİMİ
MEHMET EKMEKÇİ
MÜFİT ŞEFİK DOĞDU
AYLA BOZDAĞ
HARUN AYDIN
ANTONIO CAMPBELL
JEOARKEOLOJİ
ERHAN ALTUNEL
MEHMET NAMIK YALÇIN
MEHMET BÜLENT ARIKAN
MEHMET ÖZDOĞAN
JEODEZİ
HALUK ÖZENER
BAHADIR AKTUĞ
İBRAHİM TİRYAKİOĞLU
JEODİNAMİK
OĞUZ GÖĞÜŞ
RUSSELL N. PYSKLYWEC
CLAUDIO FACCENNA
IRINA ARTEMIEVA
TUNA EKEN
JEOFİZİK YÖNTEMLER VE JEOLOJİK UYGULAMALARI
HANS THYBO
HAYRULLAH KARABULUT
ARGUN KOCAOĞLU
NESLİHAN OCAKOĞLU GÖKAŞAN
TURGAY İŞSEVEN
EMİN ULUGERGERLİ
EBRU ŞENGÜL ULUOCAK
JEOKRONOLOJİ VE İZOTOP JEOLOJİSİ
NİLGÜN TÜRKAN GÜLEÇ
OSMAN ERSİN KORALAY
QUENTIN CROWLEY
İSMAİL ONUR TUNÇ
JEOMORFOLOJİ
TAHSİN ATTİLA ÇİNER
CENGİZ YILDIRIM
TOLGA GÖRÜM
JEOTERMAL ENERJİ
GÜLTEKİN TARCAN
MEHMET FURKAN ŞENER
AYŞEN DAVRAZ
ARZU FIRAT ERSOY
OZAN DENİZ
KENT JEOLOJİSİ
HALİL KUMSAR
YILMAZ MAHMUTOĞLU
EVREN ERDİN
BAHATTİN MURAT DEMİR
ATİYE TUĞRUL
KIYI VE DENİZ JEOLOJİSİ
EROL SARI
DERMAN DONDURUR
KADİR KÜRŞAT ERİŞ
PIERRE HENRY
MUSTAFA AVCIOĞLU
KUVATERNER ARAŞTIRMALARI
NAKİ AKÇAR
NASIM MOZAFARI AMIRI
MUSTAFA SOFTA
JOEL Q.G.SPENCER
KÜLTÜREL JEOLOJİ VE JEOLOJİK MİRAS
NİZAMETTİN KAZANCI
MEHMET KORHAN ERTURAÇ
CATHERINE KUZUCUOĞLU
ALPER GÜRBÜZ
MAGMATİZMA VE MAGMATİK SÜREÇLER
CÜNEYT ŞEN
FERKAN SİPAHİ
FUAT ERKÜL
SİBEL TATAR ERKÜL
MARTIN PALMER
METALİK MADEN YATAKLARI
İLKAY KUŞCU
TOLGA OYMAN
AHMET ŞAŞMAZ
ROBERT MORITZ
EMİN ÇİFTÇİ
METAMORFİZMA VE METAMORFİK KUŞAKLAR
ERDİNÇ YİĞİTBAŞ
ERDİN BOZKURT
DONNA WHITNEY
GÜLTEKİN TOPUZ
ALİ POLAT
MÜHENDİSLİK JEOLOJİSİ VE JEOTEKNİK
TAMER TOPAL
AYKUT AKGÜN
NİHAT SİNAN IŞIK
ÖZGE DİNÇ GÖĞÜŞ
HARUN SÖNMEZ
NEOTEKTONİK VE DEPREMSELLİK
GÜROL SEYİTOĞLU
SERDAR AKYÜZ
ZİYADİN ÇAKIR
KORHAN ESAT
LAURA GREGORY
AZAD SAĞLAM SELÇUK
OFİYOLİT VE MELANJ
OSMAN PARLAK
ALASTAIR ROBERTSON
UTKU BAĞCI
PALEOMANYETİZMA
MUALLA CENGİZ ÇİNKU
NURETDİN KAYMAKÇI
COR LANGEREIS
BORA UZEL
JOHN GEISSMAN
PALEONTOLOJİ VE BİYOSTRATİGRAFİ
ATİKE NAZİK
CEMAL TUNOĞLU
BİLAL SARI
ASLI KARABAŞOĞLU
SEVİNÇ KAPAN
PALİNOLOJİ VE PALEO İKLİM
FUNDA AKGÜN
ZÜHTÜ BATI
DIMITER IVANOV
TORSTEN UTESCHER
MİNE SEZGÜL KAYSERİ ÖZER
SEDİMANTOLOJİ VE SEDİMANTER SÜREÇLER
ÜLVİ CAN ÜNLÜGENÇ
FARUK OCAKOĞLU
EZHER TAGLIASACCHI
ENRICO CAPEZZUOLI
SİSMOLOJİ
DOĞAN KALAFAT
ONUR TAN
ZEYNEP GÜLERCE
ÖZLEM KARAGÖZ
ÖZGÜN KONCA
SONDAJ YÖNTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ
CELALETTİN ŞİMŞEK
MEHMET RUHİ AKÇIL
TRAUGOTT SCHEYTT
TARIMSAL JEOLOJİ
AYTEN NAMLI
MÜMTAZ ÇOLAK
YUSUF KURUCU
HASAN ÖZCAN
TIBBİ JEOLOJİ
NURGÜL BALCI
MUZAFFER METİNTAŞ
ENGİN TUTKUN
MUSTAFA GÜRHAN YALÇIN
YUSUF URAS
USTALAR OTURUMU (EMEKLİ YERBİLİMCİLER)
AYHAN KÖSEBALABAN
ALİ YILMAZ
ALİ VEDAT OYGÜR
ALİ ÇAKMAKOĞLU
UZAKTAN ALGILAMA VE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ
KAAN ŞEVKİ KAVAK
CAN AYDAY
TOLGA ÇAN
BEKİR TANER SAN